🍫 Doprava zdarma nad 999 Kč 🍫

45% bílá čokoláda bez přidaných cukrů s kávou 62 g

Jemně nasládlá bílá čokoláda bez přidaných cukrů v kombinaci s výběrovou kávou! Perfektní volba pro všechny milovníky kávy a poctivé čokolády.

od 109 Kč až –7 % od 109 Kč
45% bílá čokoláda bez přidaných cukrů s kávou 62 g
bila kava bez cukru (1) (1) (1)
od 109 Kč až –7 %
7 let zkušeností
7 let zkušeností
Prémiové suroviny
Prémiové suroviny
Vyrábíme zdravě
Vyrábíme zdravě
Vyrobeno v ČR
Vyrobeno v ČR
Počet balení: tabulková čokoláda 1 ks
Skladem
109 Kč
Počet balení: tabulková čokoláda 3 ks
Vyprodáno
327 Kč
312 Kč
Počet balení: tabulková čokoláda 5 ks
Vyprodáno
545 Kč
505 Kč

Bílá čokoláda bez přidaných cukrů se konečně dočkala i kávy

Jejím základem je naše low carb bílá čokoláda, místo třtinového cukru jsme k doslazení použili sladidlo erythritol, díky kterému je čokoláda vhodná jak pro nízkosacharidové stravování, ale také pro diabetiky. Toto sladidlo považujeme za nejlepší možnou volbu. Nemá žádné kalorie, v těle nemetabolizuje a většinu tělo beze změn vyloučí. Má o trochu menší sladivost než běžný cukr (asi 60%), přesto je bílá čokoláda bez přidaných cukrů příjemně nasládlá. Erythritol je sladidlo na přírodní bázi, nejedná se o umělé sladidlo.

Na surovinách se nešetří

Většina bílých čokolád na trhu, a jedno, jestli s cukrem nebo bez přidaných cukrů, má na první místě ve složení právě cukr nebo sladidlo. To znamená, že je těchto složek v čokoládě ze všech surovin nejvíce. Výrobci ví, proč to dělají. Tyto prvky jsou ze všeho, co v čokoládě je, výrazně nejlevnější. U těchto čokolád je erythritol až na třetím místě. V bílé čokoládě je celých 45 % kakaové máslo z Dominikánské republiky, které je v BIO kvalitě. A nutno dodat, že jeho volba nebyla nahodilá. Z desítek vzorků se vybralo to, které nám chutnalo nejvíce. Bez zápachu, pálení žáhy, náznaků žluknutí. Kakaové máslo lze sehnat i třikrát levněji. Pro nás je však nejvyšší kvalita prioritou a nikdy v ní ústupky neděláme. Právě tomuto kakaovému máslu vděčí za svou jemnou a sametovou chuť.

Do těchto bílých čokolád se výhradně používá české plnotučné mléko z Hlinska. Teprve až po této složce následuje již zmíněný erythritol, kterého je v čokoládě obsaženo jen 20 %. Možná vás to překvapí, ale tato bílá čokoláda se obsahem cukrů (většina ze sušeného mléka) vyrovná běžné 85% hořké čokoládě.

A k tomu všemu se přidává ještě pravá vanilka, která v poctivé bílé čokoládě nemůže chybět.

Jelikož jsme chtěli udělat tu nejlepší bílou čokoládu bez přidaných cukrů, parťáka jí může dělat jen nejlepší káva. Vybírali jsme, vybírali, až jsme se dostali do malé rodinné pražírny Seattle´s Original z Havířova, ve které nám praží výběrová kávová zrna přesně dle našich představ. Křupavá, chuťově intenzivní. Kdybyste na tuto kávu dostali chuť, počítejte s cenovkou 1 400 Kč za 1 kg. Je výjimečná.

Výživové údaje

Doplňkové parametry

Kategorie: Čokolády
Složení: kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, sladidlo erythritol (19,4 %), výběrová káva Seattle´s Original – směs zrn ze Sřední Ameriky (3,2 %). Obsah kakaové sušiny nejméně: 45 %.
Kakaové máslo: země původu Dominikánská republika
Hmotnost: 62g
Alergeny: Může obsahovat stopy skořápkových plodů.
Doporučení: Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Produkt obsahuje kofein.
Skladování: Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Návrh bez názvu (1)
od 47 Kč
280/ARA5
balíčekTop5krémy (1) (1) a
od 675 Kč
725 Kč (–6 %)
172/5 K2
Brusinkové pastilky – Kerees
od 65 Kč
(až –13 %)
58/BAL4
mandle bila cokolada kokos 1 (1) (1) (1) (1) (1)
od 199 Kč
245 Kč (až –22 %)
130/SKL
kesu bila cokolada kokos 1 (1) (1) (1) (1)
od 199 Kč
245 Kč (až –24 %)
163/SKL
dětskýbalíček (1)a (1) (1)
268 Kč
309 Kč (–13 %)
190
bezcukru (1) (1) (1)
od 377 Kč
407 Kč (až –12 %)
181/3 K2